Skip to main content

Konto na START

13-05-2024

Konto Na Start to konto dla osób w wieku od 13 do 18 roku życia.

To rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w walucie polskiej jako rachunek indywidualny, zapewniający dostęp do systemu bankowości elektronicznej Banku oraz karty debetowej.

 

Bankowanie z nami się opłaca!

0 zł - otwarcie i prowadzenie konta

0 zł - przelewy internetowe

0 zł - wydanie i używanie karty płatniczej

0 zł - wpłaty i wypłaty w placówkach banku

0 zł - wypłaty z bankomatów grupy BPS, SGB i Planet Cash

0 zł - BLIK - płatności oraz wypłaty z bankomatów grupy BPS, SGB i Planet Cash

 

Zachęcamy do korzystania z naszej darmowej aplikacji mobilnej, którą należy pobrać ze sklepu Google Play (dla Android) lub App Store (dla iOS).

 

Konto Na Start = wygoda dla Rodziców

Nauka oszczędzania? Kieszonkowe? Ograniczenie wydatków dzieci?

Konto Na Start to wybór idealny. Nie tylko ułatwia życie nastolatka, dzięki czemu nasze dziecko zyska więcej samodzielności i jednocześnie odpowiedzialności za własne finanse. Natomiast nam rodzicom daje pewność, że dziecko nie zostanie niespodziewanie bez niezbędnych środków, np. na wycieczce szkolnej, koloniach lub gdy spóźni się na autobus czy pociąg do domu.

Wyznaczenie określonego budżetu tygodniowego lub miesięcznego to także najlepsza forma edukacji związanej z zarządzaniem środkami i gromadzeniem oszczędności na „extra” wydatki.

Umiejętność gospodarowania własnymi pieniędzmi i nadążanie za najnowszymi technologiami, w tym bankowymi, to wręcz konieczność w stale zmieniającym się świecie. Taka nauka z pewnością zaowocuje w przyszłości.

 

Jak założyć Konto Na Start?

Do założenia konta wystarczy aktualny dowód osobisty oraz zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

Bank Spółdzielczy w Mońkach z siedzibą w Mońkach przy ul. Wyzwolenia 13, zarejestrowany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000129665, NIP 546-105-33-04, REGON 000494143